Głosowanie zostało zakończone
dni
0
godz
00
min
00
sek
00
 

TIGI Catwalk – kosmetyki zainspirowane modą…

…są ściśle związane z pracowniami projektantów i kreatorów mody. Nie straszne im wybiegi w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu czy Mediolanie.

Zaprojektowane przez fryzjerów

Styliści fryzur w doskonałą jedność połączyli włosy i modę, a stało się to dzięki współpracy z wielkimi postaciami świata mody. W ten sposób stworzyli produkty doskonałej jakości – nie tylko dla modelek, ale także dla każdej kobiety, która chce się poczuć wyjątkowo, niczym na wybiegu w Nowym Jorku…tylko tak można opisać produkty do pielęgnacji i stylizacji TIGI Catwalk.

Na wybieg zaprosimy dziś trzy z tych nowatorskich kosmetyków, abyście mogli przyjrzeć im się bliżej niczym na świetnym pokazie. Pierwsza propozycja tego sezonu to produkt, który jest niezbędny przy stosowaniu gorących żelazek fryzjerskich. Codzienna stylizacja włosów wymaga zabezpieczenia przed wysoką temperaturą, a 100% gwarancję i zadowolenie da nam tylko Haute Iron Spray. Ta ultra mgiełka ochroni każdą stylizację włosów przed nadmiernym wysuszeniem. Włosy będą jedwabiście gładkie niczym z pokazu Dior-a.

Kolejny look, który z pewnością znacie już z fashion week-u, to włosy z doskonałą teksturą i objętością wystylizowane tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie, a jednak perfekcyjnie. Przy tej stylizacji pomoże nam jedynie Salt Spray od TIGI Catwalk. Elastyczny chwyt skrętu otrzymamy dzięki zawartej w nim soli morskiej. To da nam idealną definicję i objętość.

Przyjrzeliście się z pewnością kolorom włosów modelek na wybiegach. Trudno nie zauważyć, że sporo w ich gronie blondynek z różnorodnymi rodzajami rozjaśnień i przejaśnień w kolorze must have świata mody. Wiemy też, że kolor tak pożądany przez klientki potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. To zapewni nam bez wątpienia gwiazda pokazu – Fashionista Violet, czyli szampon i odżywka do włosów blond. System fioletowych pigmentów, pozbawiony siarczanów da nam ukierunkowanie w stronę intensywności chłodnych, metalicznych odcieni blond i aktywnej korekcji anty-bursztynowej. Ochroni kolor, ale także zabezpieczy termicznie (jakże delikatne niczym jedwabna suknia od channel!) włosy podczas stylizacji.

Teraz każda z was może zacząć kreować własne wersje niepowtarzalnych stylizacji przy znaczącej pomocy kosmetyków TIGI Catwalk, które dały się poznać i zachwyciły taką potęgę, jaką jest świat wielkich kreatorów mody.