Głosowanie zostało zakończone
dni
0
godz
00
min
00
sek
00
 

PHAIR LIFT & COLOR – rozjaśniaj i farbuj jednocześnie w 1 kroku

W laboratoriach Mowan w 2014 r. powstał Phair Lift and Color. Phair Lift & Color to rewolucyjna koncepcja systemu farbowania włosów, jego krem rozjaśnia do 7 tonów i farbuje włosy jednocześnie w ciągu zaledwie 50 minut. Działa na włosy naturalne i farbowane.

Ponadto, aby chronić włosy podczas procesu rozjaśniania, produkt ten jest przygotowany na bazie olejków nawilżających i zhydrolizowanej keratyny pochodzenia roślinnego. Phair Lift & Color umożliwia osiągnięcie niezmienionych wyników, umożliwiających szybkie i głębokie zmiany koloru między czarnymi włosami a jasnymi blondami, unikając czerwonych / żółtych refleksów, które pojawiają się przy konwencjonalnym rozjaśnianiu. To niesamowite narzędzie w pracy każdego fryzjera.

Głównym składnikiem Phair jest Keratyna – białko obecne w strukturze włosów, które
odgrywa kluczową rolę w jego zdrowiu. Brak keratyny we włosie, w rzeczywistości, wiąże się z większym narażeniem na działanie czynników zewnętrznych, czyniąc go słabszym i bardziej kruchym. Naturalna keratyna, stosowana w Phair Lift & Color, chroni i naprawia
włókno włosowe podczas procesu rozjaśniania i koloryzacji. Sprawia, że farbowane włosy są miękkie, jedwabiste i lśniące. Phair Lift & Color w pełni szanuje skórę głowy i włosy. Blask i intensywność są podkreślone dzięki zastosowaniu innowacyjnych pigmentów w połączeniu z kojącym i rozjaśniającym olejem.

Do wyboru jest aż 13 odcieni, które można mieszać, aby uzyskać nieskończone możliwości kolorystyczne spełniające wszystkie potrzeby klienta oraz fryzjera. Zapewniamy możliwość całkowitej zmiany twojego koloru włosów w czasie krótszym niż 90 minut, w przeciwieństwie do tradycyjnego rozjaśniania, które wymaga długiego czasu i nie gwarantuje rezultatów jak po zastosowaniu Phair.