Głosowanie zostało zakończone
dni
0
godz
00
min
00
sek
00
 

Kosswell Cashmere Pro Tech – kaszmirowe wygładzanie włosów

Kaszmir to jedno z najbardziej cenionych włókien naturalnych na świecie. Pozyskiwany jest z najgłębszych, najlepszych i najbardziej delikatnych części wełny kóz kaszmirskich, dzięki czemu jest miękki, jedwabisty i przyjemny w dotyku. Warto również podkreślić, że kaszmir zaliczany jest do jednego z najrzadszych włókien na świecie, stąd jego wyjątkowość. Ten jedyny w swoim rodzaju składnik jest źródłem bardzo wysokiej jakości kosmetyków z serii Kosswell Cashmere Pro Tech. Rewolucyjna technologia łącząca włókno kaszmiru z niezbędnymi aminokwasami i kompleksem argininy zapewnia włosom długotrwałą gładkość, regenerując ich strukturę od wewnątrz, daje miękkość, jedwabistość i intensywny połysk na co dzień.

Zestaw Kosswell Cashmere Pro zawiera:
1. Deep Cleansing Shampoo – Szampon głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy, który usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele czy lakiery.
2. Perfect Liss Treatment – Kurację intensywnie wygładzającą, która redukuje loki i zapobiega puszeniu się włosów, ponieważ działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa.
3. Regenerist Sealer – Maskę zakwaszającą, która zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Maska wzbogacona została o niezbędne aminokwasy i argininę, które gwarantują włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni je również przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami.

APLIKACJA KROK PO KROKU
1. Umyj włosy szamponem oczyszczającym Deep Cleansing Shampoo [1].
2. Delikatnie przesusz włosy ręcznikiem, usuwając ok. 20% wilgoci z włosów.
3. Zawsze należy używa
rękawiczek, gdy masz kontakt z produktami.
4. Wstrząśnij Perfect Liss Treatment [2], a następnie nałóż odpowiednią ilość na włosy.
5. Podziel włosy na sekcje. Zaleca się wydzielenie sekcji co 2-3 cm.
6. Nałóż produkt za pomocą szerokiego pędzla, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, ok. 0,5 cm od skóry, zaczynając od karku w kierunku czoła. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody.
7. Pozostaw produkt do oddziaływania na włosach na 20 minut. Po tym czasie bez przemywania przystąp do suszenia włosów suszarką naciągając je przy tym na szczotkę.
8. Podziel włosy na cztery sekcje. Zaczynając od karku wybieraj pasma 4-5 cm i prostuj włosy z użyciem prostownicy stosując temperaturę:
- włosy naturalne lub farbowane, ale odporne 220°C
- włosy farbowane i pasemka 180°C
- włosy słabe, wrażliwe, rozjaśniane 150°C
W przypadku włosów wrażliwych, rozjaśnianych i bardzo słabych zaleca się przeprowadzenie testu wrażliwości włosów. Nie należy stosować produktu na włosach po trwałej ondulacji lub po trwałym prostowaniu. Każde pasemko należy wyprostować 5-6 razy przy użyciu prostownicy.
9. Po zakończeniu prostowania odczekaj 15 minut i przystąp do mycia włosów używając szamponu głęboko oczyszczającego Deep Cleansing Shampoo [1] z kroku 1.
10. Na przesuszone ręcznikiem włosy nałóż maskę do włosów Regenerist Sealer [3], pozostaw na 15 minut, a następnie spłucz dużą ilością wody. Wysusz przy pomocy suszarki naciągając włosy na szczotkę.